Schoolbestuur


  • Dirk Flamant – Bosstraat 152 – 9810 Eke voorzitter / dagelijks bestuur dirk.flamant@benedictuspoort.be – 0496/55 08 67 – 09/279 73 88
  • Herman Achtergaele – Burgemeester De Guchteneerelaan 44 – 9820 Merelbeke secretaris / dagelijks bestuur herman.achtergaele@skynet.be – 09/362 69 88
  • Nestor Vanhove – Koningin Elisabethlaan 43 – 9820 Merelbeke financieel verantwoordelijke / dagelijks bestuur nestor.vanhove@skynet.be – 09/230 66 39
  • Dirk Boesman – Parkstraat 15 – 9820 Merelbeke d.boesman@interdio.be – 09/231 71 80
  • Gaby Heyerick – Stuivenberg 24 – 9860 Landskouter gaby.heyerick@telenet.be – 09/329 62 28
  • Freddy Heylen – Weverboslaan 58 – 9050 Gentbrugge Vertegenwoordiger voor Sint-Gregoriuscollege binnen de Raad van Bestuur freddy.heylen@gent.be – 09/232 13 10
  • Bernadette Van De Steene – Hundelgemsesteenweg 41A bus 1 – 9820 Merelbeke bernadette.vandesteene@telenet – 09/230 81 82
  • Johan Mattheys – Kloosterstraat 18 – 9090 Melle johan.mattheys@skynet.be – 09/231 88 17